Twitter заблокував десятки тисяч акаунтів, пов'язаних з Росією, Китаєм і Туреччиною

Twitter заблокував десятки тисяч акаунтів, пов'язаних з Росією, Китаєм і Туреччиною

Всі ці акаунти брали участь в інформаційних операціях, замовлених Москвою, Пекіном і Анкарою

Twitter заблокував десятки тисяч акаунтів, пов'язаних з Росією, Китаєм і Туреччиною
фото DR

Компанія Twitter Inc заблокувала понад 32 000 облікових записів, автори яких брали участь в інформаційних кампаніях, які проводилися на замовлення влади Росії, Туреччини та Китаю. Twitter повідомив про це у своєму корпоративному блозі, передає Голос Америки.

Йдеться про три окремих інформаційних кампанії. Усі облікові записи та їх зміст були видалені з соціальної мережі, а відповідні дані були передані Австралійському інституту стратегічної політики (ASPI) і Стенфордській інтернет-обсерваторії (SIO).

У всіх випадках облікові записи були заблоковані за різні порушення політики соцмережі і маніпулювання платформою.

Компанія розкрила і видалила 1152 облікові записи, пов'язані з проросійським сайтом Current Policy, який поширює пропаганду за підтримки Кремля. Автори публікацій, зокрема, публікували пропаганду правлячої партії «Єдина Росія» і атакували політичних дисидентів, які протистоять режиму Путіна.

Мережа китайських акаунтів, видалених за порушення правил роботи платформи, стала найчисленнішою: компанія ліквідувала 23 750 облікових записів, автори яких публікували твіти китайською мовою, прославляючи діяльність Китайської комуністичної партії і поширюючи дезінформацію про події в Гонконзі.

Крім того, на початку 2020 року Twitter виявив мережу з 7340 облікових записів, в яких просувалися публікації на підтримку президента Реджепа Тайіпа Ердогана і правлячої Партії справедливості і розвитку.

Всі вилучені акаунти і пов'язані з ними мультимедійні дані були переміщені в публічний архів Twitter.

Нагадаємо, Євросоюз вимагатиме, щоб Facebook і Twitter щомісяця звітували про боротьбу з фейковими новинами.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло