Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
В уряді ФРН задумались щодо введення санкцій проти США через «Північний потік – 2»

В уряді ФРН задумались щодо введення санкцій проти США через «Північний потік – 2»

У Бундестазі вважають потенційні санкції з боку США «протизаконним втручанням в правову систему Європи, суверенітет Німеччини і Європи»

В уряді ФРН задумались щодо введення санкцій проти США через «Північний потік – 2»
фото www.nord-stream2.com/

Уряд ФРН має продумати можливі кроки на випадок розширення американських санкцій проти «Північного потоку – 2». Про це заявив голова комітету Бундестагу (парламенту ФРН) з питань економіки та енергетики Клаус Ернст, передає ТАСС.

Відповідні заходи могли б передбачати виклик американського посла, рестрикції щодо сенаторів США – авторів законопроекту про нові санкції проти учасників будівництва російського газопроводу, мита на що надходить зі Сполучених Штатів СПГ

Політик назвав нові можливі санкції США «протизаконним втручанням в правову систему Європи, суверенітет Німеччини і Європи» Ернст також підкреслив, що в Бундестазі існує широкий консенсус з приводу того, що проект «Північний потік – 2» повинен бути завершений.

Нагадаємо: раніше Німеччина пригрозила США митами на американський газ через санкції проти «Північного потоку 2».

Як повідомлялось, раніше цього місяця уряд Німеччини повідомив, що має намір надавати політичну підтримку компаніям, що працюють над газопроводом «Північний потік – 2 .

Між тим в Кремлі заявили, що санкції не стануть на заваді завершенню газопроводу.  

Як повідомлялось, польський регулятор відкрив справу щодо «Газпрому» через відмову російської компанії у співпраці в ході антимонопольного розслідування, що стосується будівництва газопроводу «Північний потік – 2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті