Енергоатом залучив 400 млн грн в Таскомбанку

Енергоатом залучив 400 млн грн в Таскомбанку

Банк став фінансовим партнером НАЕК

Енергоатом залучив 400 млн грн в Таскомбанку
Фото: facebook.com/atom.gov.ua

Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» залучила кредит на 400 млн грн в Таскомбанку. Про це повідомляється на сайті кредитно-фінансової установи.

«На початку червня 2020 року АТ «Таскомбанк» і Державне підприємство НАЕК «Енергоатом» розпочали співпрацю, в рамках якої банк надав підприємству кредит обсягом 400 млн грн. Таскомбанк, як банк з українським капіталом, вважає за необхідне підтримувати національні компанії та підприємства, що є стратегічно важливими для держави», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, прямо та опосередковано Енергоатом створює близько 150 тисяч робочих місць на рік і може забезпечувати понад половину потреб держави в електроенергії.

«Завдяки отриманим коштам компанія змогла у повному обсязі виплатити заробітну плату всім працівникам НАЕК. Ми вдячні Таскомбанку за наданий кредит і сподіваємось на подальше розширення співпраці», – цитується у повідомлені віцепрезидент Енергоатому Хартмут Якоб.

Як повідомлялося, ситуація в українській енергетиці близька до катастрофічної через борги.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло