Moody's підвищило рейтинги «Метінвесту» і МХП

Moody's підвищило рейтинги «Метінвесту» і МХП

Прогноз змінився з «позитивного» на «стабільний»

Moody's підвищило рейтинги «Метінвесту» і МХП
фото pexels.com

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило корпоративні рейтинги (CFR) і рейтинги ймовірності дефолту (PDR) Metinvest B.V. («Метінвест») і MHP SE (МХП) до «B2» і «B2-PD» з «B3» «B3-PD», одночасно змінивши прогноз на «стабільний» з «позитивного». Про це повідомляється у пресрелізі агенції. 

«Сьогоднішня рейтингова дія слідує за підвищенням Moody's довгострокового рейтингу і вищих незабезпечених рейтингів уряду України до «C3» з «Caa». Разом з тим довгостроковий обсяг облігацій в іноземній валюті в Україні був підвищений до В2 (з B3).», – зазначається в повідомленні агентства.

Moody's зазначає, що рейтинги підвищено за національною шкалою (NSR) «Метінвесту» і МХП до «A1.ua» і «A2.ua», відповідно, з «A3.ua».

Агентство відзначає, що бізнес-профіль і фінансові показники «Метінвесту» досить сильні для рейтингу «B2». Водночас обидві компанії безпосередньо підпадають під вплив політичного, правового, податкового та регуляторного середовища України, попри значну частку експортних доходів, враховуючи, що велика частина або всі їхні активи знаходяться всередині країни, вказує Moody's.

Нагадаємо, Moody's підвищило рейтинги ПриватБанку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті