В JODI назвали три країни, які видобули найбільше нафти в квітні 2020 року

В JODI назвали три країни, які видобули найбільше нафти в квітні 2020 року

Лідером з видобутку нафти в світі залишаються США

В JODI назвали три країни, які видобули найбільше нафти в квітні 2020 року
фото Shutterstock

Видобуток нафти в США, за даними Joint Organisations Data Initiative (JODI), склав у квітні 12,143 млн барелів на добу проти 12,716 млн барелів на добу в березні. Таким чином, США 26 місяців поспіль є світовим лідером за показниками місячного обсягу видобутку нафти.

 У лютому 2018 року США вперше обігнали за місячним обсягом видобутку Саудівську Аравію, а в березні вперше стали світовим лідером за цим показником,пише RNS.

Рівень видобутку нафти в Росії в квітні 2020 року склав 10,678 млн барелів на добу, що на 1,329 млн барелів на добу менше, ніж рівень видобутку в Саудівській Аравії за аналогічний період, випливає з даних JODI.

Видобуток Саудівської Аравії в квітні, за даними організації, склав 12,007 млн барелів на добу.

Згідно з інформацією JODI, Росія за рівнем видобутку перевершила Саудівську Аравію в січні 2017 року і зберігала лідируючі позиції до лютого 2018 року включно.

У березні 2020 року видобуток нафти в Росії становив 10,61 млн барелів на добу, в Саудівській Аравії – 9,733 млн барелів на добу. Таким чином, видобуток Росії в квітні зріс на 68 000 барелів на добу.

Саудівська Аравія збільшила видобуток нафти в квітні на 2,274 млн барелів на добу від рівня березня.

Наприкінці травня повідомлялося, що Сполучені Штати скоротили нафтодобування майже як РФ та Саудівська Аравія.

Між тим нафта дешевшає через сумніви щодо подальшого скорочення нафтодобування, при цьому однією з причин занепокоєння стало колосальне зростання запасів дистилятів у США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті