Захворіло у світі
11,495,412
Померло у світі
535,185
Вилікувалось у світі
6,217,763
Захворіло в Україні
49,043
Померло в Україні
1,262
Вилікувалось в Україні
21,703
Нафта дешевіє через сумніви щодо подальшого скорочення нафтодобування

Нафта дешевіє через сумніви щодо подальшого скорочення нафтодобування

Ще однією причиною занепокоєння стало колосальне зростання запасів дистилятів у США

Нафта дешевіє через сумніви щодо подальшого скорочення нафтодобування
фото www.flickr.com/photos/42393680@N06/4118163283

Ціни на нафту пішли донизу в четвер, 4 червня, звернувши назад зростання попередньої сесії. Як повідомляє Reuters, це відбувається на тлі побоювань з приводу того, чи зможуть великі виробники нафти домовитися про продовження рекордних скорочень видобутку, а також колосального зростання запасів дистилятів у США.

За даними ресурсу OilPrice, станом на 10:30, ф'ючерси на нафту марки Brent знизилися на 1,21% до $39,31 за барель, на WTI – на 1,8% до $36,62 за барель.

Як повідомляє видання, Саудівська Аравія і Росія попередньо домовилися про продовження поточних умов угоди ОПЕК + про скорочення видобутку нафти на один місяць, посиливши тиск на країни з низьким рівнем дотримання домовленостей. Однак, їм не вдалося домовитися про проведення засідання ОПЕК + в четвер для обговорення скорочень, при цьому джерела в ОПЕК стверджують, що все буде залежати від того, наскільки країни, які до сих пір не виконали свої цільові показники, поглиблюватимуть свої скорочення.

«Ринок поглянув на це і сказав, що стає все складніше досягти цієї угоди», – сказав Лелан Шоу, керівник відділу досліджень в області сировинних товарів в National Australia Bank.

Саудівська Аравія, Кувейт і Об'єднані Арабські Емірати, що входять до ОПЕК, не планують продовжувати свої добровільні додаткові скорочення видобутку нафти на 1,18 мільйона барелів на добу після червня, повідомили джерела.

Управління енергетичної інформації (EIA) в середу повідомило, що запаси бензину виросли на 2,8 млн барелів до 257,8 млн барелів, запаси дистилятів збільшилися на 9,9 млн барелів до 174,26 млн барелів.

Нагадаємо: напередодні ціна на Brent перевищила позначку у $40 вперше за майже три місяці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті