Нафта дешевіє через сумніви щодо подальшого скорочення нафтодобування
Ще однією причиною занепокоєння стало колосальне зростання запасів дистилятів у США

Ціни на нафту пішли донизу в четвер, 4 червня, звернувши назад зростання попередньої сесії. Як повідомляє Reuters, це відбувається на тлі побоювань з приводу того, чи зможуть великі виробники нафти домовитися про продовження рекордних скорочень видобутку, а також колосального зростання запасів дистилятів у США.
За даними ресурсу OilPrice, станом на 10:30, ф'ючерси на нафту марки Brent знизилися на 1,21% до $39,31 за барель, на WTI – на 1,8% до $36,62 за барель.
Як повідомляє видання, Саудівська Аравія і Росія попередньо домовилися про продовження поточних умов угоди ОПЕК + про скорочення видобутку нафти на один місяць, посиливши тиск на країни з низьким рівнем дотримання домовленостей. Однак, їм не вдалося домовитися про проведення засідання ОПЕК + в четвер для обговорення скорочень, при цьому джерела в ОПЕК стверджують, що все буде залежати від того, наскільки країни, які до сих пір не виконали свої цільові показники, поглиблюватимуть свої скорочення.
«Ринок поглянув на це і сказав, що стає все складніше досягти цієї угоди», – сказав Лелан Шоу, керівник відділу досліджень в області сировинних товарів в National Australia Bank.
Саудівська Аравія, Кувейт і Об'єднані Арабські Емірати, що входять до ОПЕК, не планують продовжувати свої добровільні додаткові скорочення видобутку нафти на 1,18 мільйона барелів на добу після червня, повідомили джерела.
Управління енергетичної інформації (EIA) в середу повідомило, що запаси бензину виросли на 2,8 млн барелів до 257,8 млн барелів, запаси дистилятів збільшилися на 9,9 млн барелів до 174,26 млн барелів.
Нагадаємо: напередодні ціна на Brent перевищила позначку у $40 вперше за майже три місяці.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].