Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
«До чого тут ідеологія?» - Медведчук прокоментував свої бізнес-зв’язки з Коломойським

«До чого тут ідеологія?» - Медведчук прокоментував свої бізнес-зв’язки з Коломойським

Кум Путіна та Коломойський мають тісні бізнес-зв'язки щонайменше у чотирьох сферах

«До чого тут ідеологія?» - Медведчук прокоментував свої бізнес-зв’язки з Коломойським
фотоколаж Радіо Свобода/RFE/ RL Graphics

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» і кум президента Росії Владіміра Путіна Віктор Медведчук заявив, що партнерство з Ігорем Коломойським – це «питання бізнесу, а не ідеології». Так він прокоментував розслідування журналістів програми «Схеми: корупція в деталях», у якому йшлося, що проросійський політик має з олігархом тісні бізнес-зв'язки щонайменше у чотирьох сферах: медіа, енергетиці, нафтовій логістиці та металургії.

На запитання журналіста «Схем», чи комфортно вести спільний бізнес з Ігорем Коломойським, який ще в 2019-му році в інтерв’ю російському виданню «РБК» називав його «зрадником» і «колаборантом», Медведчук відповів: «Всі питання бізнесу викладені в моїй декларації. Більше ніяких коментарів я не даю. А партнерів в бізнесі дуже багато. Весь бізнес, він регулюється чинним законодавством. Комфортно чи не комфортно – просто так сталося і так є. Питання бізнесу – це питання бізнесу. До чого тут ідеологія? Я, наприклад, Коломойського, як ви кажете, мого партнера, востаннє бачив років сім тому. А по телефону розмовляв років шість тому. Але ж це не заважає існуванню бізнесу».

Нагадаємо: в розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях» журналісти встановили, що Медведчук з родиною задекларував низку офшорних компаній, на які частково оформлений великий бізнес в Україні, до якого має стосунок олігарх Коломойський. Через низку задекларованих Медведчуком фірм, його дружина Оксана Марченко володіє частками в бізнесі одразу у декількох стратегічних сферах, а саме – в енергетичних компаніях: ПрАТ «Львівобленерго», ПрАТ «Прикарпаттяобленерго», ПАТ «Запоріжжяобленерго»; металургійних заводах: ПрАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» і АТ «Запорізький завод феросплавів»; логістичних компаніях, які входять в систему так званого Одеського перевалочного комплексу, а також у трьох телеканалах: ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1», ТОВ «Гравіс-Кіно» («2+2»), ПрАТ «ТК «ТЕТ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті