Die Welt: американські санкції не завадять добудувати «Північний потік 2»

Die Welt: американські санкції не завадять добудувати «Північний потік 2»

Призупинити прокладання може тільки заборона на роботи в липні-серпні в зв'язку з нерестом тріски

Die Welt: американські санкції не завадять добудувати «Північний потік 2»
фото DR

Нові санкції, які США планують ввести проти компаній, повʼязаних з прокладанням російського газопроводу «Північний потік 2» по дну Балтійського моря до Німеччини, не завадять «Газпрому» завершити цей проект, пише німецька газета Die Welt, на яку посилається 112.ua.

Призупинити прокладання трубопроводу може тільки заборона на більшість робіт в Балтійському морі в липні-серпні в зв'язку з нерестом тріски в цей період, відзначає видання.

Російське трубоукладальне судно «Академік Черський» пройшло довгий шлях: в лютому корабель покинув порт Находка на сході Росії, потім обігнув крайню південну точку Африки і пришвартувався на острові Рюген, в порту Зассніц цього місяця. Там команда готує місію, яка має глобальне політичне значення. Корабель повинен прокласти останню частину трубопроводу Nord Stream 2 на дні Балтійського моря.

Завершення будівництва газопроводу стало можливим після переходу судна «Академік Черський», що належало раніше ТОВ «Газпром флот», у власність Самарського теплоенергетичного майнового фонду (СТИФ), який займається орендою і управлінням нерухомим майном. Вся діяльність фонду здійснюється в межах РФ, тому санкцій США відносно нього не матимуть сили.

Республіканці та демократи Конгресу США підготували нові санкції проти завершення будівництва «Північного потоку 2», яке передбачає введення санкцій проти компаній, які причетні не тільки до прокладання трубопроводу, але також і страхування і послуг андеррайтингу, пов'язаних з проектом.

Нагадаємо, раніше німецький політик заявив, що Німеччина має відмовитися від «Північного потоку 2» через вбивство в Берліні громадянина Грузії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло