Сервіс Robinhood додасть навчальні курси після самогубства клієнта через «борг» в $730 000

Сервіс Robinhood додасть навчальні курси після самогубства клієнта через «борг» в $730 000

Крім того, засновники Robinhood пообіцяли перерахувати $250 000 в фонд щодо запобігання суїциду

Сервіс Robinhood додасть навчальні курси після самогубства клієнта через «борг» в $730 000
фото Shutterstock

Американський сервіс для торгівлі акціями Robinhood перегляне інтерфейс програми і email-розсилку для користувачів після самогубства Александра Кернса, повідомили у відкритому листі засновники стартапу Влад Теньов і Байджу Бхатт, пише vc.ru.

20-річний користувач сервісу Александр Кернс наклав на себе руки, ймовірно, через плутанину з відображенням балансу в додатку.

Компанія додасть більше навчальних матеріалів, пов'язаних з торгівлею опціонами, і найме фахівця, який займеться підвищенням рівня освіти користувачів. Robinhood також обговорює введення додаткових критеріїв для клієнтів, які хочуть торгувати опціонами третього рівня, і пожертвує $250 000 Американському фонду щодо запобігання самогубств.

17 червня 2020 року Forbes написав про самогубство студента Александра Кернса, який наклав на себе руки після того, як побачив на своєму рахунку $16 000 і новий рядок – $730 165. Ймовірно, від'ємний баланс показувала не борг, а тимчасовий баланс, поки акції в основі його опціону будуть зараховані на рахунок.

Як пише vc.ru, основна проблема подібних популярних додатків для трейдингу залишається невирішеною: їх бізнес-модель припускає залучення великих мас некваліфікованих інвесторів до ризикованих ігор з великою ймовірністю втрати всього капіталу. Розумний же підхід до управління своїм капіталом передбачає довгострокові інвестиції через диверсифіковані пасивні фонди, а не спробу швидко розбагатіти за допомогою кількох вдалих угод.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло