Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
Болтон вирішив підтримати головного суперника Трампа на президентських виборах у США

Болтон вирішив підтримати головного суперника Трампа на президентських виборах у США

Ексрадник Трампа не хоче, щоб його колишнього боса переобрали

Болтон вирішив підтримати головного суперника Трампа на президентських виборах у США
Джон Болтон
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore/40486320231

Колишній радник президента США Дональда Трампа з безпеки Джон Болтон в інтерв'ю одному з американських телеканалів, піддав різкій критиці свого колишнього начальника. Зокрема, як повідомляє DW, він назвав Трампа «приголомшливо необізнаним» та відзначив його нездатність відокремлювати особисті інтереси від інтересів країни.

Окрім того, Болтон зауважив, що Трампом маніпулюють лідери інших країн.

«Я сподіваюся, що він залишиться в історії як президент одного терміну, не занурить свою країну безповоротно в спіраль падіння, з якої її буде вже не витягнути», – заявив він.

Болтон також стверджує, що сам Трамп говорив йому про те, що пов'язує виділення допомоги Україні з розслідуванням української влади щодо діяльності сина його суперника, демократа Джо Байдена.

«Він торгувався, щоб отримати розслідування, використовуючи ресурси федерального уряду, що мені здалося дуже тривожним», – заявив Болтон, підкресливши, що українська влада «повністю усвідомлювала» зв'язок між допомогою та розслідуванням.

Раніше Болтон у своїх мемуарах заявив, що президент США Дональд Трамп просив главу КНР Сі Цзіньпіна допомогти американському лідеру перемогти на виборах у 2020 році. 

Книга Болтона зможе, як і планувалося, з'явиться в продажу 23 червня, оскільки 20 червня суд округу Колумбія відхилив позов міністерства юстиції США, який вимагав заборонити вихід книги «Кабінет, в якому це сталося», різко розкритикованої президентом Трампом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті