Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Поразка Huawei: в Сінгапурі 5G розгортатимуть Nokia та Ericsson

Поразка Huawei: в Сінгапурі 5G розгортатимуть Nokia та Ericsson

Однак Huawei все ж зможе взяти участь у створенні більш широкої екосистеми зі зменшеною пропускною здатністю

Поразка Huawei: в Сінгапурі 5G розгортатимуть Nokia та Ericsson
фото www.flickr.com/photos/janitors/16103977343

Китайський телекомунікаційний гігант Huawei програв Nokia та Ericsson в боротьбі за право розгортання основних  5G-мереж в Сінгапурі. Однак, як повідомляє CNBC, виробника телеком-обладнання можуть долучити до участі у створенні більш широкої екосистеми зі зменшеною пропускною здатністю.

Місцеві оператори отримали фінальне схвалення від регулятора Infocomm Media Development Authority (IMDA) на будівництво двох загальнонаціональних мереж.

5G відноситься до п'ятого покоління високошвидкісного мобільного інтернету, мета якого – забезпечити більш високу швидкість передачі даних і велику пропускну здатність для передачі зростаючого рівня веб-трафіку.

Singapore Telecommunications заявила, що веде переговори з шведською компанією Ericsson про те, щоб та стала основним постачальником 5G. Спільне підприємство Starhub і M1 заявило, що обрало фінську Nokia в якості технологічного партнера для побудови своєї мережі 5G.

Singtel і СП Starhub і M1 створять окрему мережу 5G. Це інфраструктура, спроектована з використанням технологій, специфічних для 5G, які забезпечують охоплення всього району з використанням найбільш ефективного спектра

IMDA повідомляє, що TPG Telecom, яка програла тендер на будівництво однієї з автономних мереж, буде виділено спектр для розгортання локалізованих мереж 5G. Huawei є постачальником для TPG..

Нагадаємо: раніше цього місяця стало відомо, що американським компаніям дадуть дозвіл на співпрацю з Huawei.

Як повідомлялось, у квітні Huawei повідомила про різке уповільнення росту виручки в перші три місяці 2020 року у зв’язку із впливом санкцій з боку США та наслідками коронавірусної кризи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті