Захворіло у світі
11,694,766
Померло у світі
540,157
Вилікувалось у світі
6,353,451
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Київ усе ближче до впровадження суворого карантину – Кличко

Київ усе ближче до впровадження суворого карантину – Кличко

Під удар знову може потрапити громадський транспорт

Цей матеріал також доступний російською
Київ усе ближче до впровадження суворого карантину – Кличко
Віталій Кличко
Фото: www.facebook.com/Vitaliy.Klychko

Міська влада Києва розглядає можливість повернення до суворого карантину. Як повідомив  міський голова столиці Віталій Кличко під час брифінгу, обмеження можуть торкнутись і громадського транспорту.

«Обмеження були послаблені, оскільки ми розуміємо, що бізнес повинен працювати, що людям треба заробляти, що потрібно піднімати економіку. Але, на жаль, багато жителів столиці почали нехтувати елементарними правилами безпеки – люди не надягають маски в громадському транспорті й у громадських місцях, де найвищий ризик заразитися, не дотримуються дистанції, збираються великими компаніями», – заявив він.

Кличко пояснив, що якщо число хворих продовжуватиме рости, а кількість місць в опорних лікарнях за найближчі дні істотно скоротиться, столичній владі доведеться повернутись до суворих обмежень. Громадський транспорт також не стане виключенням.

Нагадаємо: Україна вчергове оновила антирекорд кількості виявлених за добу хворих, за 25 червня їх було понад 1100. При цьому найбільше нових заражень зафіксували у Львівські та Рівненській областях та м. Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті