Гурт Rolling Stones погрожує Трампу судом за використання їх пісень на мітингах

Гурт Rolling Stones погрожує Трампу судом за використання їх пісень на мітингах

Музиканти гурту наголосили, що не підтримують Трампа

Гурт Rolling Stones погрожує Трампу судом за використання їх пісень на мітингах
Photo courtesy of The Rolling Stones

Британський рок-гурт Rolling Stones попередив президента США Дональда Трампа, що йому загрожує судовий позов, якщо він продовжить використовувати їх пісні в ході своєї передвиборної кампанії, пише ВВС.

Як вказано в заяві групи, адвокати музикантів спільно з американською організацією з захисту авторських прав Broadcast Music, Inc. (BMI) працюють над тим, щоб не допустити подальшого незаконного використання композицій.

Минулого тижня на передвиборному мітингу Трампа в Оклахомі звучала пісня «роллінгів» You Can not Always Get What You Want («Ти не завжди отримуєш те, що хочеш»).

Ця ж пісня була використана під час попередньої кампанії Трампа в 2016 році.

«Rolling Stones не підтримують Дональда Трампа», – написали тоді музиканти в Twitter.

У свіжій заяві представників групи наголошується на необхідності вжити подальших кроків, щоб не допустити використання Трампом композицій Rolling Stones у ході його кампанії, оскільки колишнє письмове попередження про порушення ним авторських прав було проігноровано.

Організація BMI від імені рок-групи попередила передвиборний штаб Трампа, що використання їх композицій без дозволу означає порушення ліцензійного договору і потягне за собою правові дії.

У квітні цього року Rolling Stones і її соліст, 76-річний Мік Джагерр, вперше за 8 років випустили новий сингл про життя в умовах карантину в Британії – Living In A Ghost Town.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті