Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
«Цирк дю Солей» оголосив про своє банкрутство

«Цирк дю Солей» оголосив про своє банкрутство

Компанія була змушена припинити свої шоу через пандемію

Цей матеріал також доступний російською
«Цирк дю Солей» оголосив про своє банкрутство
фото www.flickr.com/photos/90128576@N02/8189912991

Всесвітньої відомий «Цирк дю Солей» (Cirque du Soleil ) оголосив про своє банкрутство. Причиною цього, як повідомляє CNN, «величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії COVID-19».

Компанія розраховує реструктуризувати свій борг за допомогою уряду Канади та приватних інвесткомпаній.

Заяву про банкрутство Cirque du Soleil  подала через три місяці після того, як компанія тимчасово призупинила свої шоу по усьому світу.

Цирк оголосив тендер на участь в конкурсі з боку своїх найбільших спонсорів, в тому числі з багатонаціональних приватних інвестиційних компаній із США, Китаю та Канади на $420 млн. Передбачається, що ця пропозиція стане відправною точкою в аукціоні для залучення інших учасників.

Компанія також отримала нове фінансування в розмірі $300 млн для «підтримки успішного перезапуску, надання допомоги постраждалим співробітникам і партнерам Cirque du Soleil і прийняття певних зобов'язань перед компанією».

За підрахунками, цирк має боргів майже на $1 млрд. Для стабілізації фінансового становища компанії вже довелось звільнити близько 3500 своїх співробітників.

Нагадаємо: днями німецька Wirecard повідомила, що подала заяву про банкрутство після виявлення на рахунках фінтех-компанії діри в розмірі $2,1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті