Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
НБУ визначив керівника департаменту методології регулювання небанківських фінустанов

НБУ визначив керівника департаменту методології регулювання небанківських фінустанов

До призначення новий менеджер НБУ працювала у Світовому банку

НБУ визначив керівника департаменту методології регулювання небанківських фінустанов
Ольга Гурбич
фото: bank.gov.ua

Новостворений Департамент методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ Національного банку України (НБУ) очолила Ольга Гурбич. Про це повідомляється на сайті Нацбанку у вівторок, 30 червня.

«За результатами відкритого відбору на вакантну посаду директора Департаменту методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ НБУ призначено Ольгу Гурбич… Останнім місцем роботи Ольги є Світовий Банк. 3 2015 до 2019 року Ольга була Членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, серед її завдань: забезпечення розроблення пропозицій до законодавчих актів України з питань регулювання діяльності небанківських фінустанов, а також розроблення проєктів нормативно-правових актів НБУ в частині регулювання діяльності небанківських фінустанов.

У повідомленні нагадується, що новий підрозділ створено в результаті трансформації організаційної структури НБУ: НБУ отримає з 1 липня 2020 року функції щодо регулювання ринків небанківських фінпослуг. Нацбанк розпочне регулювати близько 1900 небанківських фінустанов.

За даними НБУ, Гурбич народилась у 1981 році, з 2005 до 2015 року працювала в Allianz Group, СК «ПРОСТО-Страхування», компанії «АРТ.Консалтинг», експортному страховому агентстві «ЕКСАР» та юридичному бюро «Бондар і Бондар».

Як повідомлялося, НБУ планує посилити вимоги до страховиків та кредитних спілок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті