Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
«Укроборонпром» та «Антонов» розпочали розробку програми відродження української авіації

«Укроборонпром» та «Антонов» розпочали розробку програми відродження української авіації

Концепція розвитку складається з п’яти основних програм, які вирішують стратегічні напрямки фінансування галузі

«Укроборонпром» та «Антонов» розпочали розробку програми відродження української авіації
фото: facebook.com/antonov.company

Державний концерн «Укроборонпром» спільно з ДП «Антонов», підприємствами авіаційної галузі та урядовцями розпочали роботу над підготовкою пропозицій до проєкту Програми відродження авіаційної галузі на середньострокову перспективу. Про це повідомляється на сайті концерну.

Запропонована Концепція розвитку складається з п’яти основних програм, які вирішують стратегічні напрямки фінансування галузі. Метою програм є створення умов для реалізації проєктів інноваційних досліджень і розроблення нових конкурентоздатних авіаційних технологій, матеріалів, виробничих процесів та обладнання, проведення випробувань, реалізація і впровадження яких дозволить розробити зразки нових конкурентоспроможних моделей серійних, модернізованих пасажирських і транспортних літаків, вертольотів, двигунів до них, іншої авіаційної техніки, а також сприятиме її експорту на зовнішні ринки.

«Розробка та затвердження урядової Програми – довгоочікувана подія для авіапрому. Це дасть змогу забезпечити фінансуванням вітчизняне літакобудування, дозволить нашим замовникам – Міноборони та МВС – задовольнити власний попит на літаки АН, а для «Антонова» – отримати стартовий імпульс для розвитку вітчизняного літакобудування», – зазначив голова робочої групи Роман Бондар.

Нагадуємо, профспілка «Антонова» через суд вимагає виведення підприємства з «Укроборонпрому». Колектив авіагіганта вважає, що постанова Кабміну 2015 року порушує його права

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті