Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
В Україні хочуть знизити поріг складання ЗНО через карантин

В Україні хочуть знизити поріг складання ЗНО через карантин

Цього навчального року навчатися було складніше, ніж в інші роки

В Україні хочуть знизити поріг складання ЗНО через карантин
фото Shutterstock

В Україні через поширення коронавірусу планують знизити поріг складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Але рішення про поріг буде прийнято до того, як учасники отримають результати. Про це у коментарі РБК-Україна повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

За її словами, це не призведе до зменшення кількості вступників цього року – тільки якщо вони самі не захочуть вступати.

Вакуленко зазначила, що у 2020-му році поріг для складання ЗНО вже було зменшено для пробного тестування. Так, минулого року поріг складав 21 бал, а цього року на пробному – 19.

«Поріг зазвичай встановлюється через три тижні після проведення тестувань. Ми будемо наполягати на тому, щоб поріг був нижчим, ніж минулого року – нижчим ніж 21», – сказала вона.

Наприклад, минулого року поріг був 21 з української мови, а на пробному цього року поріг був вже 19.

«Якщо минулого року учасник, який набрав 19 балів, не міг подавати документи на вступ, то цього року зможе, якщо встановимо такий поріг. Це саме через карантин. Адже було складно навчатись. Ми це усвідомлюємо», – заявила Вакуленко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті