Рекламу електровелосипедів VanMoof заблокували на ТБ через «приниження автомобілів» (ВІДЕО)

Рекламу електровелосипедів VanMoof заблокували на ТБ через «приниження автомобілів» (ВІДЕО)

На думку автомобільного лобі, реклама висвітлює автомобілі в «невигідному світлі»

Рекламу електровелосипедів VanMoof заблокували на ТБ через «приниження автомобілів» (ВІДЕО)
фото Thomas Ricker / The Verge

Рекламний ролик голландського виробника електровелосипедів VanMoof заблокували на французькому телебаченні, повідомила компанія. Це перший випадок, коли її рекламу знімають з ефіру, відзначили в VanMoof. Про це пише The Verge.

Реклама, прем'єра якої відбулася 6 червня, і призначене як для телебачення, так і для інтернету, містить сцени пробок, автомобільних аварій і забруднення заводськими вихлопами, які відображаються на поверхні спортивного автомобіля. В підсумку авто починає танути, поступаючись місцем новому велосипеду  S3 VanMoof.

У ролику компанія пропонує вибрати більш «зелений» спосіб пересування. «Альтернатива заблокованим автострадам і переповненим метро, – йдеться в тексті. – Час їхати в майбутнє».

Французький регулятор вирішив, що реклама «створює атмосферу страху і переживання» і дискредитує автовиробників, відзначили в VanMoof.

«Ми розуміємо, що ця реклама – нетрадиційне просування велосипедів. Це реальний заклик до дії, можливість розлучитися з минулим і добитися змін, які всім принесуть користь. Автомобільним компаніям дозволяють замовчувати екологічні проблеми, а коли хтось кидає їм виклик, його піддають цензурі», – заявив співзасновник компанії Тако Карліер.

Нагадаємо, Adidas почне виготовляти кросівки без шкоди для довкілля – будуть використовуватися тільки натуральні матеріали, які легко переробляються.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті