Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Група «Нафтогаз» переводить 15 000 співробітників під управління роботом

Група «Нафтогаз» переводить 15 000 співробітників під управління роботом

Впроваджують цілісну інформаційну систему на базі Cornerstone OnDemand

Група «Нафтогаз» переводить 15 000 співробітників під управління роботом
фото: УКРІНФОРМ

Державна Група «Нафтогаз» впроваджує на своїх підприємствах цілісну інформаційну систему – Talent Management System (TMS) на базі рішення Cornerstone OnDemand. Про це повідомляється на сайті держхолдингу.

«Система запроваджується для покращення ефективності управління, розвитку та підтримки корпоративної культури та надання працівникам нових можливостей для професійного та кар’єрного росту… На першому етапі TMS охопить до 15 тис. співробітників Групи, на другому – до 30 тис., третій, завершальний етап, охопить решту працівників», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, запуск TMS – це стратегічна ініціатива в рамках загальної стратегії цифровізації та досягнення готовності до IPO Групи «Нафтогаз».

У повідомленні зазначається, що завданням впровадження TMS є створення зручного цифрового середовища для керівників і працівників з метою реалізації управлінських процесів та можливостей розвитку співробітників та потенціалу компанії в цілому.

«Система включає управління виконанням (постановка та контроль виконання цілей) для кожного співробітника, пошук та адаптацію співробітників, управління навчанням та кар’єрою», – підкреслюється у повідомленні.

TMS будується на базі хмарного рішення, не потребує капітальних вкладень в IT-інфраструктуру.
У повідомленні вказується, що рішення Cornerstone для розвитку персоналу використовуються приблизно в 7000 компаніях різного масштабу, охоплюючи понад 75 млн користувачів у понад 180 країнах з понад 50 мовами.

Як повідомлялося, держхолдинг «Укрзалізниця» перевів частину працівників на чотирьох денний робочий тиждень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті