Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Сенат вніс санкції проти «Північного потоку – 2» до оборонного бюджету

Сенат вніс санкції проти «Північного потоку – 2» до оборонного бюджету

Щоб санкції почали діяти треба, щоб бюджет схвалили обидві палати Конгресу та підписав Трамп

Сенат вніс санкції проти «Північного потоку – 2» до оборонного бюджету
фото pixabay.com

Сенат Конгресу США вніс нові санкції проти російського газопроводу «Північний потік – 2» в оборонний бюджет. Про це повідомив сенатор-республіканець Стів Вомак.

«Путін хоче використовувати газопровід «Північний потік – 2»в якості інструменту примусу. Він хоче закласти бомбу під нашими союзниками в Україні та Польщі і збільшити залежність від російського газу. Я пишаюся тим, що став співавтором санкцій, спрямованих на припинення його будівництва, і аплодую Сенату за включення цього пріоритету в бюджет національної оборони», – написав він у Twitter.

Нагадаємо: напередодні стало відомо по наміри низки сенаторів внести нові санкції проти газогону до оборонного бюджету. Така тактика дозволить прискорити можливе прийняття обмежень, оскільки військовий бюджет гарантовано затверджується щорічно восени (рідше на початку зими) на відміну від простого законопроєкту, який розглядається набагато довше. До того ж, президент США з меншою ймовірністю зможе накласти вето на величезний проєкт військового бюджету (хоча в даному випадку адміністрація США поділяє позицію проти Nord Stream 2). У минулому році Круз і Шейхін вдалися до тієї ж тактики, і успішно: законопроект з першими санкціями щодо газопроводу був прийнятий в складі військового бюджету.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті