Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Степанов назвав суми штрафів через відсутність маски у громадському місці

Степанов назвав суми штрафів через відсутність маски у громадському місці

Відповідальність буде передбачена в Кодексі про адміністративні правопорушення

Этот материал также доступен на русском
Степанов назвав суми штрафів через відсутність маски у громадському місці
фото kmu.gov.ua

На щоденному брифінгу 2 липня міністр охорони здоровʼя Максим Степанов повідомив, що можлива сума штрафу за неносіння масок у громадському місці складе для фізичних осіб від 170 до 255 гривень. Ця сума буде більшою для юридичних осіб та підприємців, зазначив  очільник МОЗ.

При цьому за відповідний проект закону ще має проголосувати парламент. Міністр зазначив, що уряд узгодив законопроект та передав його на розгляд до Верховної Ради. Нардепи своїми голосами мають підтримати законопроект, що вносить зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Законопроект регламентує встановлення відповідних штрафів за неносіння масок. Штрафи, які передбаченні законопроєктом для фізичних осіб, будуть складати від 170 до 255 гривень. Так і для юридичних осіб, для власників закладів харчування, спортивних закладів, магазинів. Якщо вони не дотримуються карантинних вимог, то для них штраф буде складати від 3 400 грн до 5 100 грн», – зазначив Степанов.

Кабінет міністрів України на засіданні 1 липня схвалив проект закону, який передбачає покарання за відсутність захисних масок на обличчі під час карантину.

Відповідальність буде передбачена в Кодексі про адміністративні правопорушення для фізичних осіб та окремо – для юридичних осіб – власників відповідних будинків, споруд, громадського транспорту під час перебування громадян, які зобов`язані пропускати таких громадян у вказані приміщення лише за наявності відповідних масок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті