Польща відновила двотижневий карантин для авіапасажирів з України

Польща відновила двотижневий карантин для авіапасажирів з України

1 липня карантин було скасовано, з 3-го – відновлено

Этот материал также доступен на русском
Польща відновила двотижневий карантин для авіапасажирів з України
Фото: pixabay.com

Польща з 3 липня повторно запроваджує обов’язковий карантин для осіб, котрі прилітають з України, який було скасовано лише 1 липня. Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться в розпорядженні глави МВС Польщі.

Зокрема, у документі з переліку країн поза межами ЄС, з аеропортів яких пасажири мають право на в’їзд на територію Польщі без обов’язкового карантину, вилучено Україну.

Водночас у розпорядженні глави МВС додано нові категорії осіб, які звільняються від проходження карантину після перетину кордону. Зокрема, йдеться про учнів, студентів різних форм навчання, слухачів вишів післядипломної освіти, аспірантів, які документально доведуть на кордоні факт навчання в Польщі. Ця норма також поширюється на вчених, які проводять тут наукову чи дослідницьку роботу.

Від проходження 14-денного карантину в Польщі звільняються: члени екіпажів повітряних та морських суден; особи, які працюють на морських видобувних платформах, виконують роботи щодо реалізації стратегічних енергетичних проєктів; водії, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення; екіпажі потягів міжнародного сполучення. Це також стосується членів дипмісій, представників міжнародних організацій та членів їхніх сімей, громадян ЄС та їхніх найближчих родичів, резидентів інших країн ЄС, які транзитом прямують через Польщу.

Нагадаємо: наприкінці червня польська авіакомпанія LOT оголосила про відновлення польотів в європейські країни. До кінця серпня авіакомпанія охопить майже 70 напрямків, зокрема й три українських міста.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті