Захворіло у світі
20,294,901
Померло у світі
741,420
Вилікувалось у світі
12,591,454
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
«Укравтодор» почав ремонт автодороги Кропивницький – Кривий Ріг

«Укравтодор» почав ремонт автодороги Кропивницький – Кривий Ріг

Загальна вартість ремонту по всій протяжності становить приблизно 1,6 млрд грн

«Укравтодор» почав ремонт автодороги Кропивницький – Кривий Ріг
фото: flickr.com

Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» у 2020 році в рамках програми «Велике будівництво» відновить 105,3 км дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг в межах Кіровоградської та Дніпропетровської області. Про це повідомляється на сайті підприємства. 

«Дорога Н-23 – одна з найгірших у країні. Довгоочікуваний початок ремонту – важливий не тільки для області, але й для всієї країни, адже це один із маршрутів, який «зшиває країну» мережею якісних доріг», – коментує голова «Укравтодору» Олександр Кубрак.

Згідно з повідомленням, роботи вже стартували на 3 ділянках в Кіровоградській області. Всього там буде відремонтовано 81,9 км доріг.
На першому відрізку дороги, км 0+000 – км 25+000, згідно з результатами тендерних закупівель, ремонт проводить компанія «Ростдорстрой», другу ділянка, км 25+000 – км 51+000, відновлює компанія «СП «Автострада», на третій ділянці, км 51+000-км 76+100 ремонтні роботи проводить компанія «ОНУР Конструкціон Інтернешнл».

У Дніпропетровській області дорога Н-23 буде ремонтуватися від кордону Кіровоградської області до Кривого Рогу. Поточний середній ремонт буде проводитися на 23,4 км. Відразу після підписання договору компанія ТОВ «Автомагістраль-Південь» почне роботи на ділянці.

Контроль якості забезпечує лабораторія служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, лабораторія компанії-підрядника та ДП «Державний контроль якості». Окрім цього, за ініціативою голови Укравтодору на ключові об’єкти Великого будівництва залучаються міжнародні компанії для забезпечення незалежного технагляду. Зараз триває закупівля з технагляду робіт на Н-23.

Загальна вартість ремонту по всій протяжності становить приблизно 1,6 млрд грн. Виконавці надають 10 років гарантії на відремонтоване дорожнє покриття.

Раніше повідомлялося, що ОДА зможуть залучати фінансування для будівництва доріг місцевого значення під місцеві гарантії. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті