Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Ferrexpo призначила виконавчого директора компанії раніше, ніж планувалося

Ferrexpo призначила виконавчого директора компанії раніше, ніж планувалося

Ним став в.о. генерального директора компанії - Джим Норт

Ferrexpo призначила виконавчого директора компанії раніше, ніж планувалося
фото: ferrexpo.com

Виконуючий обов'язки генерального директора гірничорудної компанії Ferrexpo plc з активами в Україні Джим Норт (Jim North) призначений виконавчим директором компанії з негайним вступом в силу. Про це повідомляється на сайті компанії.

Згідно з повідомленням, Норт приєднався до Ferrexpo в листопаді 2014 року, до цього був головним операційним директором London Mining plc, де він відповідав за розробку операційної та інвестиційної стратегії компанії по всьому світу. Раніше обіймав різні керівні посади в області оперативного управління за кількома напрямками в Rio Tinto і BHP.

Як повідомлялося раніше, в річному звіті та звітності компанії за 2019 рік зазначалося, що комітет з призначень прагне призначити незалежного невиконавчого директора для зміцнення ради та відповідних комітетів ради директорів. Додатковий процес призначення нового незалежного невиконавчого директора і призначення нового голови почнеться негайно і буде очолюватися призначеннями.

І вже після призначення в раду директорів достатньої кількості незалежних директорів у відповідності до положень про склад ради директорів кодексу корпоративного управління Великобританії, компанія планувала призначити Джима Норта до складу ради. Як було оголошено 18 травня 2020 року, на той момент Норт був призначений виконуючим обов'язки гендиректора Ferrexpo.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Їй належить 100% акцій Полтавського ГЗК, 100% Єристівського ГЗК і 99,9% Беланівського ГЗК.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті