Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Данія дала дозвіл Nord Stream 2 на продовження прокладання труб

Данія дала дозвіл Nord Stream 2 на продовження прокладання труб

Регулятор дав зелене світло на використання трубоукладальних суден з якірним позиціонуванням

Данія дала дозвіл Nord Stream 2 на продовження прокладання труб
фото www.nord-stream2.com

Оператор проєкту «Північний потік – 2» Nord Stream 2 AG отримав дозвіл на використання трубоукладальних суден з якірним позиціюванням для укладання приблизно 120 кілометрів труб в данських водах. Про це із посиланням на Данське енергетичне агентство, повідомляє Reuters.

Як відомо, роботи по проєкту зупинились в грудні, коли трубоукладальна Allseas  призупинила роботи через американські санкції. Російська влада заявила, що країна в змозі завершити будівництво газопроводу своїми силами, але пізніше встановленого терміну.

Нагадаємо: в середині минулого місяця Данське енергетичне агентство отримало запит оператора проєкту «Північний потік – 2» Nord Stream 2 AG на використання нового типу судна для завершення будівництва газопроводу в данських водах.

Як повідомлялось, німецьке видання Die Welt вважає, що у  «Газпрому», який є єдиним акціонером оператора проєкту Nord Stream 2 є можливість завершити будівництво газопроводу «Північний потік – 2», не побоюючись санкцій США.

До цього посол США в Німеччині Річард Гренелл підтвердив інформацію щодо планів США ввести нові санкції проти проєкту магістрального газопроводу з РФ у ФРН «Північний потік – 2». 

Німеччина пригрозила США митами на американський газ через санкції проти «Північного потоку 2».

В уряді Німеччини остерігаються, що нові санкції США проти «Північного потоку – 2» можуть торкнутися не тільки німецьких приватних компаній, але і державних відомств.

 В Кремлі заявили, що санкції США не стануть на заваді завершенню газопроводу.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті