Захворіло у світі
20,294,901
Померло у світі
741,420
Вилікувалось у світі
12,591,454
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Роджер Федерер представив власну модель веганських кросівок

Роджер Федерер представив власну модель веганських кросівок

Їх виробництво відбувається без матеріалів тваринного походження

Роджер Федерер представив власну модель веганських кросівок
фото www.facebook.com/Federer/

Четверта ракетка світу Роджер Федерер представив власну модель кросівок, створену спільно зі швейцарським брендом взуття On. Як повідомляє Handelsblatt, особливістю взуття є те, що воно є веганським, тобто зробленим без матеріалів тваринного походження.

У минулому році Федерер приєднався до On в якості інвестора, і кросівки, які отримали назву The Roger, стали першим результатом його участі.

«Сталий розвиток було абсолютним пріоритетом в розробці цього нового взуття», – сказав співзасновник On Девід Алеман та додав, що модель розроблена так, щоб максимально знизити матеріальні витрати та вплив на навколишнє середовище. За його словами, веганська шкіра, яка використовувалась для створення цих кросівок, відповідає всього 30% впливу на навколишнє середовище, яке б залишило виробництво з натуральної шкіри.

Ціна за пару кросівок становить 240 євро. Між тим, штучна шкіра часто є навіть дешевшою в якості сировини, ніж шкіра тварин.

Аналітики наголошують, що «сталий розвиток відіграє все більш важливу роль в індустрії моди» та додають, що це відбувається «не тільки тому, що багато молодих лейблів виробляють свою продукцію без шкоди для навколишнього середовища, але і тому, що освічені покупці вимагають саме її».

Однак експерти міжнародної платформи з пошуку модних товарів Lyst підкреслюють, що покупці повинні уважно стежити за тим, що вони купують, оскільки такі терміни, як «веганська шкіра» або «синтетична шкіра», як правило, приховують у своєму складі пластмаси, такі як поліуретан або поліестер. Це робить матеріал міцним, атмосферостійким і легким у догляді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті