Мінрегіон оновив перелік стандартів для промисловості будматеріалів

Мінрегіон оновив перелік стандартів для промисловості будматеріалів

Лише ті вироби, що ним відповідають зможуть вільно продаватись та використовуватись у будівництві в Україні

Мінрегіон оновив перелік стандартів для промисловості будматеріалів
фото: pexels.com

У Міністерстві розвитку громад та територій України затвердили оновлений перелік стандартів щодо промисловості будівельних матеріалів. Наказ підписав міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

«Оновлення стандартів промисловості будівельних матеріалів за останні 5 років – необхідний крок, який позитивно вплине на виробників, розповсюджувачів та кінцевих споживачів і сприятиме оздоровленню конкуренції на ринку будівельних виробів», – зазначив Чернишов.

Зазначається, що перелік затверджено відповідно до Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» та постанови Кабінету міністрів України «Про визначення сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади та Служба безпеки України здійснюють функції технічного регулювання».

Згідно з законодавством, будівельні вироби мають відповідати основним вимогам, визначеним у Технічному регламенті щодо споруд, в яких вони застосовуються, зокрема, національним стандартам ДСТУ і гармонізованими європейськими ДСТУ Б EN, будівельним нормам та повинні бути промарковані національним знаком відповідності. Лише такі вироби можуть вільно продаватись та використовуватись у будівництві на території України.

Нагадаємо, за новими правилами: як змінилося законодавство на будівельному ринку. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло