Захворіло у світі
20,294,901
Померло у світі
741,420
Вилікувалось у світі
12,591,454
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Уряд підтримав створення Міжгалузевої ради з питань цифрового розвитку

Уряд підтримав створення Міжгалузевої ради з питань цифрового розвитку

Реалізація проєкту постанови не матиме впливу на витрати державного бюджету і не потребує додаткового фінансування з держбюджету

Уряд підтримав створення Міжгалузевої ради з питань цифрового розвитку
фото: thedigital.gov.ua

Кабмін підтримав постанову про створення Міжгалузевої ради з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Про це повідомляється на сайті Міністерства цифрової трансформації України. 

Міжгалузева рада забезпечить:

  • майданчик для розробки галузевих концепцій і програм цифрового розвитку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування;
  • підготовку пропозицій та рекомендацій щодо ефективного використання державних фінансів під час виконання та реалізації програм цифрових трансформацій і цифровізації.
  • сприятиме прискоренню процесів цифрової трансформації органів виконавчої влади, переведенню державних послуг в електронну форму та подоланню корупції.

Організаційне забезпечення діяльності Міжгалузевої ради здійснюватиме Мінцифри. Реалізація проєкту постанови не матиме впливу на витрати державного бюджету і не потребує додаткового фінансування з держбюджету.

У Мінцифри додали, що рада також сприятиме прискоренню процесів цифрової трансформації органів виконавчої влади, переведення державних послуг в електронну форму і подолання корупції.

Раніше повідомлялося, що у Харкові відкрився Центр підтримки підприємців «Дія.Бізнес». Надалі Мінцифри планує сприяти відкриттю таких центрів у кожному місті України. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті