Захворіло у світі
19,705,715
Померло у світі
728,129
Вилікувалось у світі
11,967,286
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Гірники вимагають відновити газопостачання Слов’янської ТЕС

Гірники вимагають відновити газопостачання Слов’янської ТЕС

Трьохтисячний колектив шахти 1-3 «Новогродівська» залишився без роботи

Гірники вимагають відновити газопостачання Слов’янської ТЕС
Автор: Artemka/uk.wikipedia.org

Працівники ПАТ «Донбасенерго» та гірники шахти 1-3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» пікетують Донецьку облдержадміністрацію та ПАТ «Донецькоблгаз», вимагаючи відновити газопостачання Слов’янської ТЕС. Про це 8 липня повідомляє на своєму сайті ПАТ «Донбасенерго».

«До «Донбасенерго» приєдналися гірники шахти 1-3 «Новогродівська» у безстроковому страйку під стінами Донецької ОДА та «Донецькоблгазу», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що протестувальники мають намір підтримати ПАТ «Донбасенерго» в його вимозі відновити розподіл газу на Слов'янську ТЕС.

Так, уже з 5 липня припинено всі поставки вугілля із шахти 1-3 «Новогродівська» на паливну станцію.

Заступник голови Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) «Селидіввугілля» і голова НПГУ шахти 1-3 «Новогродівська» Сергій Павлов підкреслив, що гірники розуміють, в якому важкому становищі перебуває зараз «Донбасенерго».

«Щоб СловТЕС працювала, керівництво компанії змушене призупинити будь-які грошові розрахунки за вітчизняне вугілля й спрямувати ці кошти на придбання імпортного антрациту, який дорожчий і який не видобувається на підконтрольній Україні території», – пояснив Павлов.

Та додав, що таким чином трьохтисячний колектив шахти 1-3 «Новогродівська» залишився без роботи. Гірники приєдналися до безстрокового пікету в Краматорську, аби запобігти черговому витку соціальної напруженості на Донбасі.

«Шахта – містоутворювальне підприємство. Якщо вона зупиняється, можна ставити хрест на місті Новогродівці, прилеглих містах і селищах, населення яких сукупно становить 70-80 тис. осіб. У кожній родині хтось обов'язково працює на шахті», – зазначив Павлов.

Раніше повідомлялося, що «Донецькоблгаз» з 1 липня відключив газопостачання на Слов'янську ТЕС. Тому Слов'янська ТЕС уже змушена в повному обсязі використовувати дорогий імпортний антрацит.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті