Захворіло у світі
19,947,467
Померло у світі
732,650
Вилікувалось у світі
12,150,055
Захворіло в Україні
81,957
Померло в Україні
1,922
Вилікувалось в Україні
44,359
«Укрзалізниця» встановить системи скринінгу температури на Центральному вокзалі Києва – Юрик

«Укрзалізниця» встановить системи скринінгу температури на Центральному вокзалі Києва – Юрик

Вони дозволяють вимірювати температуру зі швидкістю до 120 відвідувачів за хвилину

«Укрзалізниця» встановить системи скринінгу температури на Центральному вокзалі Києва – Юрик
Фото: pixabay.com

«Укрзалізниця» встановить на вокзалах станції Київ-Пасажирський сучасні інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя. Вони дозволяють вимірювати температуру зі швидкістю до 120 відвідувачів за хвилину. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

«Наразі вокзали станції Київ-Пасажирський щодоби приймають найбільший пасажиропотік. Системи автоматичного скринінгу температури дозволять швидко виміряти температуру, не створюючи скупчення людей на входах до вокзалів. Це значно зменшить ймовірність поширення інфекційних захворювань та допоможе швидко виявити потенційно хворих», – зазначив Іван Юрик.

За його словами, дві таких системи будуть встановлені на Центральному вокзалі й одна – на Південному. Якщо охорона виявить людину з підозрою на захворювання, то їй рекомендуватимуть звернутися до медпункту вокзалу. Зазначені системи здатні вимірювати одночасно температуру людей, які знаходяться один від одного на соціальній дистанції – від 1 до 5 м. 

«Укрзалізниця» проводить закупівлю зазначеного обладнання через систему Prozorro. Першу таку систему планується встановити у найближчі тижні.

Нагадаємо, за добу в Україні діагностували понад 800 випадків COVID-19. МОЗ веде переговори про закупівлю Ремдесівіра для лікування COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті