Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
В Кремлі розповіли, чи увійде Донбас до складу Росії

В Кремлі розповіли, чи увійде Донбас до складу Росії

Росія заявляє, що «кровно» зацікавлена в «мирному політичному врегулюванні конфлікту»

В Кремлі розповіли, чи увійде Донбас до складу Росії
фото pixabay.com

Заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив, що питання включення Донбасу в РФ ніколи не обговорювалось.

Як зазначив Козак в інтерв’ю виданню ТАСС, «на державному рівні питання в такій постановці, навіть в першому наближенні, ніколи не обговорювалися».

«Ми не втрачаємо надію на мирне політичне врегулювання конфлікту. Ми в цьому кровно зацікавлені. Навіть заморожений конфлікт на південно-західних кордонах Російської Федерації абсолютно точно не потрібен», – додав він.

Козак також наголосив, що наразі «жодних передумов для проведення нового саміту (лідерів «Нормандської четвірки»» – ред.) і при поточній позиції в Україні в найближчій перспективі просто немає». Він додав, що українські заяви про прогрес на переговорах є «законом українського політичного жанру – демонструвати успіх, видаючи бажане за дійсне».

«Саміт можна проводити тільки за умови, якщо виконуються рішення попередніх самітів. Станом на сьогодні жодна з домовленостей паризького саміту не виконана», – підкреслив Козак.

Нагадаємо: за підсумками переговорів політичних радників лідерів держав-учасниць Нормандського формату в Берліні, які відбувались раніше цього місяця, Україна, Франція та Німеччина продемонстрували готовність докласти максимум зусиль для виконання домовленостей «Нормандської четвірки», досягнутих у Парижі, та наблизити проведення саміту в Берліні. Зі свого боку російська сторона взяла паузу для підготовки відповіді на консолідовану позицію України, Франції та Німеччини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті