Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Шмигаль вніс у ВР кандидатуру Уруського на посаду віцепрем'єра з питань стратегічних галузей промисловості

Шмигаль вніс у ВР кандидатуру Уруського на посаду віцепрем'єра з питань стратегічних галузей промисловості

Проєкт постанови внесено в парламент та передано на розгляд Комітетів ВР

Шмигаль вніс у ВР кандидатуру Уруського на посаду віцепрем'єра з питань стратегічних галузей промисловості
фото: epravda.com.ua

Проєкт постанови №3827 про призначення ексглави Державного космічного агентства України, колишнього першого заступника міністра промислової політики Олега Уруського на посаду віцепрем'єр-міністром з питань стратегічних галузей промисловості України внесено в парламент та передано на розгляд Комітетів ВР з питань економічного розвитку та антикорупційної політики 10 липня. Про це повідомляється на сайті ВР. 

Як повідомив у своєму Фейсбуці прем'єр-міністр, новий віцепрем'єр буде «сприяти відновленню української економіки». Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов анонсував створення посади віцепрем'єра – міністра розвитку стратегічних технологій та інновацій, який мав займатися реформуванням оборонно-промислового комплексу. 

Як зазначалося раніше, Уруський закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік Міжнародної академії аеронавтики. 

Він неодноразово обіймав керівні посади на підприємствах і об'єднаннях оборонної промисловості, авіатранспортної галузі, машинобудування. Керував підрозділами апарату РНБО, Секретаріату Кабінету Міністрів. Зараз очолює компанію «Прогрестех-Україна», основним партнером і замовником якої є компанія Boeing.

Як йщлося в дослідженні Mind, кінцевим бенефіціаром «Прогрестех-Україна», згідно з даними YouControll, є громадянин РФ Володимир Кульчицький, засновник і голова ради директорів групи компаній «Прогресстех», перший офіс якої був відкритий у Москві в 1991 році. На сайті української компанії наголошується, що основний офіс – у Х'юстоні, а про російський замовчується взагалі.

У зв'язку з потенційним призначенням пропонуємо згадати серію інсайдів від Mind про секрети українського ОПК.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті