Чисельність населення Землі досягла 7,8 млрд осіб

Чисельність населення Землі досягла 7,8 млрд осіб

Щодня у світі стає більше на 200 000 чоловік

Чисельність населення Землі досягла 7,8 млрд осіб
фото pixabay.com

Чисельність населення Землі досягла 7,8 млрд осіб, повідомив в п'ятницю, 10 липня, німецький фонд «Населення Землі» (DSW) напередодні Всесвітнього дня народонаселення, що відзначається 11 липня. Про це передає Deutsche Welle.

У повідомленні фонду зазначається, що населення нашої планети – при співвідношенні показників смертності і народжуваності – щодня збільшується на 200 000 людей, а щороку – на 82 млн чоловік, що приблизно відповідає кількості жителів Німеччини. У всьому світі кожну секунду народжується в середньому 2,6 дитини.

Експерти DSW відзначають, що причиною зростання народонаселення є, серед іншого, велика кількість небажаних вагітностей, оскільки в багатьох регіонах, особливо в країнах третього світу, жінки і дівчатка не можуть вільно розпоряджатися своїм тілом.

Загалом по всьому світу небажаними є дві з кожних п'яти вагітностей. Експерти відзначають, що виправити становище могли б сексуальна освіта і застосування протизаплідних засобів.

Особливо важка ситуація, за даними DSW, склалася в африканському регіоні на південь від Сахари, де доступу до протизаплідних засобів позбавлена кожна друга жінка. У цьому регіоні за останні роки тут на кожну жінку припадає в середньому 4,4 дитини (в середньому по світу – 2,4 дитини). В результаті кількість  жителів цього регіону, згідно з прогнозами ООН, до 2050 року зросте з 1,3 млрд до 2,5 млрд чоловік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло