Захворіло у світі
20,294,901
Померло у світі
741,420
Вилікувалось у світі
12,591,454
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
У Раді зареєстрували законопроєкт про перезавантаження «Укроборонпрому»

У Раді зареєстрували законопроєкт про перезавантаження «Укроборонпрому»

Закон передбачає перетворення підприємства на державне акціонерне товариство

У Раді зареєстрували законопроєкт про перезавантаження «Укроборонпрому»
Фото: ukroboronprom

Члени Комітету Верховної ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки зареєстрували законопроєкт «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності». Документ  визначає нормативно-правову рамку для реорганізації державних підприємств-учасників «Укроборонпрому» у товариства, 100% акцій яких належить державі. Про це на своєму сайті повідомляє «Укроборонпром».

Перезавантаження Укроборонпрому передбачає корпоратизацію державних підприємств – перетворення їх на державні акціонерні товариства, що дасть можливість створювати спільні підприємства з іноземними партнерами та залучати прямі інвестиції в галузь. 

«На цих товариствах з’являться наглядові ради та інститути незалежних генеральних директорів, функції управління ризиками, сучасні моделі планування промислового виробництва та контролю якості», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, держконцерн «Укроборонпром» офіційно призначив Олександра Лося президентом ДП «Антонов» – експрезидент Олександр Донець, який після звільнення намагався двічі через суд поновитись на посаді, відкликав усі свої вимоги та позови.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті