Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
«Тедіс» заявляє про спробу блокування рахунків

«Тедіс» заявляє про спробу блокування рахунків

Компанія оскаржить рішення суду

«Тедіс» заявляє про спробу блокування рахунків
Фото: pixabay.com

В Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань опубліковано постанову Господарського суду Києва про накладення арешту на рахунки компанії ТОВ «Тедіс Україна». Про це повідомляється на сайті «Тедіс». 

Як повідомили в компанії, суд прийняв рішення за заявою про забезпечення позову Антимонопольного комітету України в рамках примусового стягнення штрафу, згідно з рішенням АМКУ № 697-р від 10 жовтня 2019 року.

«Вважаємо таке рішення суду повністю незаконним і будемо його оскаржувати. Згідно з чинним законодавством, відповідно до ст. 60 про захист економічної конкуренції, дія рішення АМКУ № 697-р від 10 жовтня 2019 року зупинено до моменту прийняття остаточного рішення судом за позовом компанії щодо оскарження даного рішення. Таким чином, на сьогодні повністю відсутня обов'язок сплатити зазначений штраф, а позов АМКУ про примусове стягнення такого штрафу безпідставний і незаконний», – сказано в заяві «Тедіс».

«На цей момент рахунки компанії не заблоковані. Працюємо у звичайному режимі. Впевнені, що зможемо законним шляхом відстояти свої інтереси й не допустити блокування роботи компанії», – заявив гендиректор компанії Тарас Корніяченко.

Раніше повідомлялося, про заяву асоціації «Укртютюн», про те, що АМКУ 30 червня подав позови про стягнення штрафу та накладення арешту на банківські рахунки та майно чотирьох найбільших міжнародних виробників тютюнових виробів в Україні.

Нагадаємо, саме через штраф компанії «Тедіс» Зеленський змусив голову АМКУ написати заяву про відставку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті