Безпечні подорожі від страхової компанії ARX – поліс, що покриває витрати на лікування СOVID-19
Реклама

Безпечні подорожі від страхової компанії ARX – поліс, що покриває витрати на лікування СOVID-19

Вартість туристичного поліса на 7 днів – стартує від 208 грн, в залежності від типу обраного поліса

Цей матеріал також доступний російською
Безпечні подорожі від страхової компанії ARX – поліс, що покриває витрати на лікування СOVID-19
Фото: pexels.com

З липня 2020 у туристичних полісах страхової компанії ARX передбачені витрати на лікування COVID-19. На даний момент такі поліси доступні для придбання на сайті компанії.

Поліс передбачає надання швидкої невідкладної допомоги, невідкладної амбулаторної і стаціонарної допомоги в медичних установах (оплачується вартість послуг і медикаментів) в зв'язку із захворюваннями, які пов'язані з особливо небезпечними інфекціями (в тому числі СOVID-19).

Відзначимо, даний ризик покриває оплату діагностичних тестів при наявності симптомів особливо небезпечних інфекцій і симптомів хвороб органів дихання (клас Х МКБ 10). Профілактичні діагностичні тести – тести, які потрібно зробити при перетині кордону країни в'їзду з метою отримання права на в'їзд – не покриваютьcя.

Вартість туристичного поліса на 7 днів – від 208 грн, в залежності від типу обраного поліса.

Всі варіанти туристичного поліса можна придбати онлайн, на сайті компанії. Компанія пропонує також опції страховки багажу і затримки рейсу. ARX нагадує, що купити туристичну страховку можна тільки, якщо ви перебуваєте на території України.

Основний пакет страховки для подорожей включає в себе: швидка невідкладна допомога, невідкладна амбулаторна і стаціонарна допомога, невідкладна стоматологічна допомога, транспортування в медичний заклад, медична евакуація з-за кордону, оплата термінових повідомлень, оплата ліків.

Нагадуємо, що з 1.07 2020 по 1.09.2020 кожен, хто купить страховий поліс «Автоцивілка» від ARX, буде застрахований за програмою страхування життя «Антивірус» у подарунок (покриває ризик госпіталізації з пневмонією будь-якого типу, в тому числі викликаної Covid – 19).

Інформація про компанію ARX:

 • 25 років на ринку страхування України.
 • Лідер страхування «КАСКО» 11-й рік поспіль.
 • 92% становить задоволеність клієнтів.
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited.
 • №1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно з даними Нацкомфінпослуг).
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України у 2018 році (за даними «Топ-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал – $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті