Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Готель «Україна» в Києві включили до «другої черги» приватизації

Готель «Україна» в Києві включили до «другої черги» приватизації

ДУС займається розв'язання юридичних проблем і судових спорів столичного готелю «Україна»

Готель «Україна» в Києві включили до «другої черги» приватизації
Фото: ukraine-hotel.kiev.ua

Державне управління справами (ДУС) включило готель «Україна» в Києві до «другої черги» передачі для приватизації. Про це заявила заступник керівника ДУС Марія Грабовська, передає Інтерфакс-Україна.

«Готель «Україна» – це наша «друга черга». Вона могла бути виставлена на продаж, але їй заважає низка юридичних обмежень, судових спорів та нюансів. Це об'єкт, над яким ми зараз працюємо», – повідомила Грабовська.

За її словами, на відміну від перших п'яти переданих на приватизацію об'єктів ДУС, об'єкти з «другої черги» поки що не можуть бути передані Фонду держмайна з низки юридичних причин, однак відомство працює над двома об'єктами з цього списку, в тому числі над столичним готелем «Україна». При цьому вона не назвала приблизні строки передачі об'єкта.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав закон про скасування списку заборонених до приватизації державних підприємств.

Пізніше заступник глави Офісу президента Юлія Ковалів заявила, що найближчим часом на приватизацію передадуть готель «Україна», санаторій «Конча-Заспа» та комплекс «Пуща-Водиця».

Зазначимо, що сьогодні готель «Дніпро» у Києві продали на аукціоні за 1 млрд 111 млн грн. Найвищу ціну запропонувало ТОВ «Смартленд».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті