Захворіло у світі
20,294,901
Померло у світі
741,420
Вилікувалось у світі
12,591,454
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Уряд змінив склад Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі

Уряд змінив склад Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі

Причиною стали кадрові зміни в окремих міністерствах

Уряд змінив склад Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі
Фото: kmu.gov.ua

Кабінет міністрів України на засіданні 15 липня 2020 року ухвалив розпорядження «Про зміну складу Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі» у зв’язку із кадровими змінами у міністерствах та відомствах.

«Проєктом розпорядження пропонується врегулювати питання формування актуального складу Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі у зв’язку з кадровими змінами, що відбулися в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерстві закордонних справ України, Міністерстві енергетики України та Державній митній службі», – йдеться у пояснювальній записці розпорядження. 

Так, відповідно до розпорядження, замість заступника міністра закордонних справ Єгора Божка до складу комісії увійде заступник міністра закордонних справ Василь Боднар. Зі складу Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі виключено державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Олександра Черниха. Водночас до складу Комісії увійдуть заступник міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченко та в. о. голови Державної митної служби Ігор Муратов.

Зауважимо, що до компетенції Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі належить:

- прийняття рішень про порушення та проведення антидемпінгових, спеціальних чи антисубсидиційних розслідувань;
- прийняття рішень про застосування попередніх чи остаточних антидемпінгових, спеціальних або компенсаційних заходів;
- прийняття рішень про завершення антидемпінгових, спеціальних чи антисубсидиційних розслідувань без застосування заходів захисту;
- прийняття рішення про встановлення фактів дискримінаційних та/або недружніх дій з боку інших держав, митних союзів чи економічних угрупувань щодо законних прав та інтересів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності України та рекомендацій щодо застосування заходів у відповідь.

Як повідомлялося раніше, міжнародні експерти запевняють, що Україну чекає стрімке зростання торгового дефіциту внаслідок коронакризи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті