Audi випускатиме софт для Volkswagen Group

Audi випускатиме софт для Volkswagen Group

Попереднє ПЗ, яке розробляв спецпідрозділ VW, працювало зі значними збоями

Audi випускатиме софт для Volkswagen Group
фото www.flickr.com/photos/51030332@N02/4706177104

Керівництво німецького виробника Volkswagen Group оголосило про наміри змінити розробника програмного забезпечення. Розробкою софта для всіх автомобілів концерну буде передоручена фахівцям компанії Audi. Про це повідомив глава VW Герберт Дісс, передає Reuters.

До цього розробкою ПЗ займався спеціальний підрозділ VW під назвою Car.Software. Рішення було прийнято після виявлення проблем з програмним забезпеченням хетчбека ID.3 і Golf, розробленим під керівництвом Крістіана Сенгера. Його на посаді замінить Дірк Хільгенберг, колишній віце-президент по виробництву в BMW.

В компанії розповіли, що Audi розробить нову операційну систему програмного забезпечення. На ці задачі буде виділено понад 7 млрд євро до 2025 року.

Як зазначається, через труднощі із ПЗ Volkswagen, ймовірно, не зможе покрити заплановане виробництво електромобілів в цьому році, що загрожує концерну серйозні штрафи.

Нагадаємо: раніше Volkswagen погодився заплатити 9 млн євро для зняття звинувачень, які були висунуті щодо голови правління концерну Герберта Дісса і голови наглядової ради Ханса Дітера Печа.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті