Німецький бізнес вимагає «помсти» за санкції проти «Північного потоку 2» з боку США

Німецький бізнес вимагає «помсти» за санкції проти «Північного потоку 2» з боку США

Наразі МЗС країн працює над конкретними пропозиціями

Німецький бізнес вимагає «помсти» за санкції проти «Північного потоку 2» з боку США
фото www.nord-stream2.com/

Східноєвропейська асоціація німецької економіки (OAOEV) – наполягає на прийнятті контрзаходів у разі введення Сполученими Штатами санкцій щодо учасників проекту будівництва газопроводу «Північний потік – 2» . Про заявив Міхаель Хармс, виконавчий директор лобістського об'єднання, що представляє інтереси німецьких фірм, які працюють, зокрема на російському ринку, передає DW.

«Досі ми завжди застерігали від жорстких контрзаходів щодо США, тому що не хотіли скотитися до спіралі санкцій. Зараз ми розцінюємо це трохи інакше», – підкреслив він.

За його словами, німецьке зовнішньоторговельне об'єднання працює над конкретними пропозиціями.

«Вони можуть варіюватися від чітких дипломатичних заяв до компенсацій місцевим компаніям і захисних контр санкцій», – перерахував Хармс.

Він додав, що адміністрація США готується до блокувань рахунків компаній-учасників проекту і може поширити обмеження на банки, що фінансують будівництво. До того ж, Посольство США в Берліні підштовхує «низку фірм» позначити конкретні тимчасові рамки для цих кроків,

«ЄС повинен ефективно протидіяти (подібним заходам – ред.). Не можна допустити, щоб і інші держави вирішили діяти подібним чином», – застеріг він.

Нагадаємо: 20 липня Палата представників Конгресу США проголосувала за прийняття поправки, що передбачає введення санкцій відносно учасників, які допоможуть завершити будівництво газопроводів «Північний потік – 2» і «Турецький потік».

Нагадаємо: днями ЄС виступив проти одноосібних санкцій з боку США. Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля заявив, що екстериторіальне застосування санкцій суперечить міжнародному праву.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло