Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
Міста та районні центри буде поділено на чотири рівні епіднебезпеки поширення COVID-19

Міста та районні центри буде поділено на чотири рівні епіднебезпеки поширення COVID-19

Жорсткіший карантин буде там, де найбільший відсоток за кількістю хворих

Міста та районні центри буде поділено на чотири рівні епіднебезпеки поширення COVID-19
Фото: pixabay.com

Залежно від епідеміологічної ситуації у районах і містах регіону будуть встановлюватися «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Місто буде виділене в одну із зон після п'яти днів погіршення ситуації. Про такі умови повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв'ю Українському радіо. 

«Якщо область протягом п'яти днів буде перевищувати загальнонаціональні індикатори, які були до цього, ми цю область розкладемо на райони й міста обласного значення, і кожен район покаже свій внесок в стан захворюваності на коронавірусну хворобу. І залежно, який відсоток дає район або місто обласного значення, він буде виділений або в зелену, або в жовту, або в помаранчеву, або в червону зону. Червона – це найбільш критична», – зазначив Ляшко.

Також він додав, що ослаблення карантину в цих районах і містах буде відбуватися, якщо захворюваність знижуватиметься три дні поспіль.

Нагадаємо, вчора Кабмін продовжив адаптивний карантин до 31 серпня. Уряд анонсував запровадження системи поділу регіонів на чотири зони залежно від епідеміологічної ситуації. 

Як уже писав Mind, станом на 23 липня найбільше нових випадків зараження коронавірусом зафіксували в Києві, а також у Львівській, Івано-Франківській і Рівненській областях. У Києві за минулу добу коронавірус діагностували у 112 осіб, у Львівській області – у 109, в Івано-Франківській – у 76, в Рівненській – у 71.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті