Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Постійний представник України при ООН став віцеголовою ЕКОСОР

Постійний представник України при ООН став віцеголовою ЕКОСОР

Він обраний на період 2020-2021 року

Постійний представник України при ООН став віцеголовою ЕКОСОР
Фото: фейсбук

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця обраний віцеголовою Економічної та Соціальної Ради (ЕКОСОР)ООН на період 2020-2021 років. Про це повідомило Постійне представництво України при ООН на офіційній сторінці у фейсбуці.

«На фоні поширення пандемії COVID-19 моїм основним пріоритетом на посаді віцеголови стане активізація оперативної діяльності ЕКОСОР з метою надання підтримки постраждалим країнам. Мова йде як про реалізацію проєктів, спрямованих на боротьбу із новим коронавірусом, так й про пост-кризове економічне відновлення», – зазначив Сергій Кислиця.

Український постпред поінформував, що на проєктну діяльність ООН щороку спрямовується близько $30 млрд. Лише Програма розвитку ООН, яка працює в понад 150 країнах, оперує річним бюджетом $5,8 млрд.

«За минулий та поточний роки ПРООН реалізувала проєктів в Україні на суму понад $300 млн», – додав постійний представник. 

ЕКОСОР – один зі статутних органів ООН, який відповідає за координацію економічної та соціальної політики ООН. До її складу входять 54 держави, в т.ч. наразі Україна. У складі бюро ЕКОСОР, європейський регіон в якому, окрім України, представлятиме Швейцарія, головуватиме Пакистан.

Нагадаємо, у травні 2019 року Україна увійшла до складу двох структур ООН – Комісії з народонаселення та розвитку і Комісії з наркотичних засобів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті