Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
Стів Возняк, співзасновник Apple, подав до суду на Youtube

Стів Возняк, співзасновник Apple, подав до суду на Youtube

Він звинувачує сервіс у розміщенні шахрайського контенту, пов’язаного зі своїм іменем

Стів Возняк, співзасновник Apple, подав до суду на Youtube
Стів Возняк
фото droider.ru

Співзасновник Apple Стів Возняк подав позов до Верховного суду штату Каліфорнія проти відеохостингу YouTube і компанії Google, яка володіє цим сервісом, повідомляє Коммерсант з посиланням на агентство Bloomberg.

Стів Возняк разом з ще 17 позивачами звинувачують YouTube в тому, що сервіс допустив на своїй платформі реалізацію шахрайських схем з біткойнами і не реагував на вимоги прибрати розміщені шахраями відео.

Шахраї використовували фото і відео зі Стівом Возняком в своїх рекламних роликах про нібито роздачу біткойнів, яку влаштовує Возняк. Від його імені користувачам пропонувалося переслати на вказаний рахунок певну суму в біткойнах, і тоді ці кошти начебто повернуться їм у подвоєному розмірі. При цьому Стів Возняк був не єдиним, чия популярність використовувалася шахраями. Розміщувалися також фото та відео Білла Гейтса й Ілона Маска.

Аналогічну схему шахраї намагалися використати минулого тижня через акаунти відомих людей в Twitter. Але сервіс швидко відреагував, видаливши незаконний контент.

А ось YouTube, як заявляють позивачі в своїх позовах, «не реагував» на неодноразові вимоги видалити шахрайські відео.

«YouTube безсоромно приймав на своїй платформі, просував і витягував пряму вигоду з подібних шахрайських схем», – йдеться в позові Стіва Возняка.

Позивачі домагаються через суд негайного видалення шахрайських відео і публікації застереження для користувачів YouTube. Крім того, вони вимагають компенсації від сервісу і накладення на нього штрафу.

Нагадаємо, NYT розкрила дані про хакерів, які зламали акаунти знаменитостей у Twitter.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті