В Tesla анонсували відкриття власної страхової компанії

В Tesla анонсували відкриття власної страхової компанії

Маск впевнений, що новий бізнес стане для Tesla серйозним новим джерелом виручки

В Tesla анонсували відкриття власної страхової компанії
фото www.flickr.com/photos/69929929@N06/36100891344

Американський виробник електрокарів Tesla анонсував запуск власної повноцінної версії авто страхування.

Як повідомляє Hightech.Plus, багато років водії скаржилися на високі ставки по страховці електромобілів Tesla, в основному через більш високу вартість ремонту машин. Вперше компанія заговорила про власний сервісі автострахування в квітні минулого року, а кількома місяцями по тому спробувала запустити послугу в Каліфорнії, однак закрила її за лічені години.

«Ми створюємо щось велике – щось на зразок великої страхової компанії», – заявив Маск інвесторам на нещодавній зустрічі, на якій порадував їх четвертим поспіль прибутковим кварталом, найуспішнішим за історію компанії.

«У кінцевому підсумку ми хочемо прийти до того, щоб Tesla Insurance могла використовувати дані, зібрані автомобілем, в профілі водія, щоб розуміти кореляції і ймовірності аварії і оцінити щомісячний страховий внесок для цього клієнта», – пояснив він.

Очевидно, що компанія знає про власників своїх машин все, що тільки можна дізнатися. І на основі цих даних, зібраних цілодобово з першого дня експлуатації машини, здатна досить точно прогнозувати ймовірність будь-яких проблем – від аварій до утоплення батарей і отримання механічних пошкоджень

Видання пише, що нова ініціатива Маска, очевидно, призведе до революційних змін на ринку автострахування – у міру розширення парку підключених машин їх страхування стане бізнесом автовиробників, а не сторонніх страхових компаній.

Маск вже запросив працювати в компанію актуаріїв і повідомив, що перші страхові плани стануть доступні в деяких штатах, швидше за все, в кінці року.

Нагадаємо: Tesla вперше в своїй історії отримала прибуток четвертий квартал поспіль. Ці фінансові результати дозволять гендиректору автовиробника Ілону Маску отримати винагороду на суму більше $2 млрд і, ймовірно, дадуть Tesla можливість увійти в індекс найбільших за капіталізацією американських компаній S & P 500

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті