«1+1» припиняє співпрацю з компанією «Ланет» з 1 серпня

«1+1» припиняє співпрацю з компанією «Ланет» з 1 серпня

Провайдер каже, що веде з медіагрупою переговори про укладання нової угоди

«1+1» припиняє співпрацю з компанією «Ланет» з 1 серпня
Фото: media.1plus1.ua

Із 1 серпня 2020 року «1+1 медіа» припиняє співпрацю із провайдером Lanet (ТОВ «Мережа Ланет») у зв’язку із достроковим припиненням дії договору. Про це повідомляє пресслужба групи.

У компанії заявили, що вони отримали листа від 1 + 1 про одностороннє розірвання угоди є документом, що свідчить про те, що дію поточного договору буде повністю припинено.

«На жаль, нам не вдалося дійти згоди із ТОВ «Мережа Ланет» за низкою принципових моментів, що робить подальшу співпрацю неможливою», – йдеться у повідомленні «1+1 медіа».

Із 1 серпня 2020 року абонентам ТОВ «Мережа Ланет» стануть недоступні такі канали: «1+1», «2+2», ТЕТ, «Плюсплюс», УНІАН ТБ, «Бігуді», FilmUA Drama, Bolt, Kvartal TV, Star Family, Star Cinema, «Kyc-Kyc», «36,6».

Втім Дмитро Ганзенко, заступник директора «Мережі Ланет», у коментарі «Детектору медіа» зазначив, що провайдер веде переговори з «1+1 медіа» про укладання нової угоди.

«Отриманий нами лист від «1+1» про одностороннє розірвання угоди є документом, що свідчить про те, що дія поточного договору буде стовідсотково припинена. Разом з тим, наразі «Ланет» і «1+1» ведуть переговори про укладання нової угоди. Переговори йдуть хоч і дуже повільно, але у конструктивному руслі, і, відповідно, можливість для подальшої співпраці ми бачимо чітко і ясно», – сказав він.

Нагадаємо, провайдер «Ланет» звинуватив «1+1 медіа» у вимозі прибрати з пакетів некодовані на супутнику канали під погрозою розірвання угоди на ретрансляцію каналів «1+1 медіа». У відповідь група «1+1 медіа» заявила, що хоче переглянути комерційні умови співпраці з провайдером і звинуватила його в андерепортингу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті