Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Міжнародне рейтингове агентство підвищило рейтинг «Укрзалізниці»

Міжнародне рейтингове агентство підвищило рейтинг «Укрзалізниці»

До рівня «B-» з «CCC», з «негативним» прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство підвищило рейтинг «Укрзалізниці»
фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's підвищило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «Укрзалізниця» до рівня до рівня «B-» з «CCC». Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

За словами в.о. голови правління УЗ Івана Юрика, це підвищення стало наслідком активного впровадження антикризової програми компанії та нещодавньої успішної фіналізації процесу реструктуризації фінансового боргу перед Сбербанком (Україна), що позитивно позначилось на стані ліквідності компанії та дозволить забезпечити необхідний рівень фінансування поточних видатків.

«Враховуючи негативний вплив пандемії на фінансові ринки, Укрзалізницею було реалізовано необхідні кроки та досягнуто згоди з банком щодо відтермінування погашення боргу на термін до трьох років з можливістю дострокового погашення боргу», – йдеться  повідомленні. 

Разом з тим «негативний» прогноз рейтингу зображає невизначеність саме щодо зовнішнього середовища, у якому знаходяться Укрзалізниця та інші компанії, а також потенційні ризики, пов’язані з цим.

Раніше повідомлялося, що СБУ задокументувала масштабне розкрадання коштів «Укрзалізниці» через закупівлю неякісних запчастин. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті