Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
Олег Ляшко хоче через суд скасувати рішення Податкової служби про обов'язок сплатити пів мільйона податків

Олег Ляшко хоче через суд скасувати рішення Податкової служби про обов'язок сплатити пів мільйона податків

Суд вирішує, чи відкривати провадження за цим адмінпозовом

Олег Ляшко хоче через суд скасувати рішення Податкової служби про обов'язок сплатити пів мільйона податків
Депутат Верховної Ради VIII скликання Олег Ляшко
Фото: фейсбук Олега Ляшка

Лідер «Радикальної партії», екснардеп Олег Ляшко позивається до Головного управління ДПС у місті Києві щодо скасування податкових повідомлень (Письмове повідомлення контролюючого органа (рішення) про обов'язок платника податків сплатити суму грошового зобов'язання – Mind) на суму понад 500 тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

«Олег Ляшко позивається до Головного управління ДПС у місті Києві і просить суд скасувати податкові повідомлення-рішення на суму понад 500 000 грн. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва», – йдеться у повідомленні.

Позивач, зокрема, просить суд визнати протиправним та скасувати два податкові повідомлення-рішення, складені Головним управлінням Державної податкової служби у місті Києві, датовані груднем 2019 року, згідно з якими платнику податків збільшено суму грошового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб за результатами річного декларування та збільшено суму грошового зобов’язання за сплати військового збору.

Суд вирішує, чи відкривати провадження за цим адмінпозовом.

Як повідомлялося раніше, Низка українських і міжнародних громадських організацій закликала президента Володимира Зеленського ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК). 

17 липня 2020 року заступник Генерального прокурора повідомив про підозру 12 особам, у тому числі голові ДСА та голові ОАСК. За версією слідства, вони ухвалювали замовні рішення у власних інтересах, а також в інтересах політичних еліт та бізнес кіл. Зокрема, для цього голова ОАСК використовував схему з подання штучних, надуманих, адміністративних позовів від підставних громадських організацій чи фізичних осіб до свого ж суду з подальшим «надшвидким» їх розглядом та з наперед визначеним результатом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті