Після затримання бойовиків в МЗС Білорусі викликано послів України та Росії

Після затримання бойовиків в МЗС Білорусі викликано послів України та Росії

Деякі з бойовиків були помічені на Донбасі

Після затримання бойовиків в МЗС Білорусі викликано послів України та Росії
фото DR

Міністерство закордонних справ Білорусі запросить послів Росії та України в зв'язку із затриманням 32 громадян РФ, заявив держсекретар Ради безпеки Білорусі Андрій Равка, передає Інтерфакс.

«Уже зараз, за наявною інформацією за результатами опитувань цих людей, близько 14 осіб – це ті, які проходили за програмою обліку людей, були зафіксовані на Донбасі. Тому запрошується і посол України з цього питання», – сказав Равка, якого цитує держагентство БелТА .

Раніше держагентство БелТА повідомило, що співробітники правоохоронних органів Білорусі затримали під Мінськом 32 бойовики іноземної приватної військової компанії «Вагнер», ще одного бойовика було затримано на півдні країни.

Як зазначено в публікації, правоохоронними органами було отримано інформацію про прибуття в Білорусь понад 200 бойовиків для дестабілізації обстановки в період президентської виборчої кампанії.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Росію в «брудних намірах». Він скликав термінову нараду з членами Ради безпеки після затримання понад 30 бойовиків, передає БелТА. Те, що сталося, Лукашенко назвав «надзвичайною подією» і заявив, що вже встиг оцінити реакцію російської сторони.

«Вони вже, виправдовуючись, говорять, що мало не ми їх самі сюди завезли. Ясно, треба ж якось виправдати свої брудні наміри. Тому дуже просив би, щоб в цій ситуації і з цим фактом було все гранично відверто і чесно. Якщо це російські громадяни (а я так розумію, їх допитали), значить, треба звернутися негайно до відповідних структур Російської Федерації, щоб вони пояснили, що відбувається», – заявив Лукашенко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло