Захворіло у світі
18,117,821
Померло у світі
690,181
Вилікувалось у світі
10,739,036
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Міністерство юстиції планує запускати продаж тюрем уже цього літа

Міністерство юстиції планує запускати продаж тюрем уже цього літа

Продаж здійснюватиметься на відкритих електронних аукціонах через систему «Prozorro-Продажі»

Міністерство юстиції планує запускати продаж тюрем уже цього літа
Міністр юстиції Денис Малюська
Фото: minjust.gov.ua

Міністерство юстиції продаватиме тюрми, а на вторговані кошти будувати нові на околицях міст. Наступного тижня міністерство презентує детальну інформацію про розпродаж. Про це в інтерв'ю Mind для нової рубрики Post factum розповів міністр юстиції Денис Малюська. 

«Уже влітку ми прийняли рішення додатково закрити вісім тюрем. І невдовзі після вивезення звідти засуджених та звільнення персоналу такі тюрми будуть виставлені на продаж. Крім того, плануємо також цього літа запускати продажі вже заморожених та звільнених тюрем, і таких у нас чимало. Продаж здійснюватиметься на відкритих електронних аукціонах через систему «Prozorro-Продажі», – повідомив очільник міністерства. 

Однак він нарікає, що Верховна Рада не проголосувала за закон про розподіл коштів, що будуть отримані від продажів. Це затягуватиме процес.

«На жаль, парламент не підтримав законопроєкт, яким встановлювався зрозумілий механізм розподілу коштів, виручених від продажу. Тому зараз ми змушені адаптуватися до існуючих механізмів продажу, які залишають бажати кращого та дещо затягують процес бюрократичними формальностями», – додав міністр.

Нагадаємо, раніше Малюська заявляв, що практично всі СІЗО в усіх облцентрах можна продати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті