Захворіло у світі
20,724,799
Померло у світі
751,399
Вилікувалось у світі
12,873,188
Захворіло в Україні
86,140
Померло в Україні
1,992
Вилікувалось в Україні
46,216
Окружний адмінсуд вдруге заявляє, що не може передати повістки своїм суддям

Окружний адмінсуд вдруге заявляє, що не може передати повістки своїм суддям

Повістки надійшли суддям ОАСК Аблову, Вовку, Качуру, Келеберді, Огурцову, Погрібніченку та Саніну

Окружний адмінсуд вдруге заявляє, що не може передати повістки своїм суддям
Фото: фейсбук ОАСК

В Окружному адміністративному суді міста Києва вдруге наголошують, що передати повістки на виклик 6 суддям цього суду і голові ОАСК Павлу Вовку не можуть, бо вони перебувають у планових щорічних відпустках.
Про це йдеться у роз’ясненні ОАСК, опублікованому на сайті суду.

«27 липня 2020 року на адресу Окружного адміністративного суду міста Києва з Національного антикорупційного бюро України надійшли повістки про виклик до НАБУ суддів ОАСК Аблова, Вовка, Качура, Келеберди, Огурцова, Погрібніченка та Саніна. З метою попередження можливих спекуляцій з цього приводу, повідомляємо, що передати повістки вказаним особам не уявляється можливим у зв’язку із перебуванням їх у планових щорічних відпустках», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що про ці обставини ОАСК вже вдруге офіційно повідомляє НАБУ. «Крім того, зазначаємо, що тиждень тому, 22 липня 2020 року лист з інформацію про терміни перебування суддів у відпустках та копії відповідних наказів про надання щорічних основних відпусток був направлений до НАБУ, про що свідчить відмітка про його отримання», – підкреслили в ОАСК.

Як повідомлялося, 17 липня в Окружному адмінсуді Києва заявили, що в їх приміщенні проходять обшуки і що «серед озвучених підстав – розслідування «справ Майдану».

Згодом у НАБУ поінформували, що детективи НАБУ здійснюють санкціоновані обшуки в приміщеннях Окружного адмінсуду міста Києва та Державної судової адміністрації (ДСА).

У НАБУ уточнили, що голова ОАСК Павло Вовк, його заступник і ще 5 суддів цього суду, а також голова ДСА Зеновій Холоднюк діяли у межах злочинної організації на чолі з головою ОАСК, яка мала на меті захоплення держвлади шляхом встановлення контролю над ВККСУ і ВРП.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті